Používaný software

TurboCADPro tvorbu návrhů, vizualizací a výkresových dokumentací využíváme software TurboCAD Professional, kterého je dodavatelem firma ŠPINAR – software s.r.o.

Program TurboCAD je velice schopný nástroj nejenom pro architekty, designéry a bytové návrháře zabývající se 3D fotorealistickými výstupy, ale i pro ty, které se zabývají pouze technickými výkresy.

Program ve firmě využíváme již několik let nejenom pro jeho schopnost tvorby 3D fotorealistických výstupů včetně výkresových dokumentací, ale také pro jeho snadné ovládání. Dále je tu možnost program doplnit databázemi symbolů nebo ho rozšířit a propojit s různými programy, jako je např. DAEX GENERATOR, DAEX Professional nebo TurboCADCAM, které zajišťují tvorbu kusovníků, cenových nabídek a dalších výstupů včetně propojení s CNC stroji.

Více informací o programu TurboCAD získáte na www.turbocad.cz

 

Špinar Software

Firma Špinar-software se od svého založení v roce 1991 zabývá zaváděním CAD technologií a zpracováním 2D/3D digitálních projektů. V současné době má firma kolem tisíce zákazníků v České a Slovenské republice.

Více informací na stránkách firmy www.spinar.cz

V současné době se firma ŠPINAR – software zaměřuje na:

  • kompletní dodávku software na míru pro výrobní a obchodní firmy pracující v oblasti nábytku, oken, dveří,..
  • kompletní dodávku CAD systémů včetně jejich následné podpory a školení
  • vývoj a prodej speciálních programů a nadstaveb k CAD/CAM
  • zpracování 2D/3D ukázkových projektů
  • tvorbu 3D knihovních prvků a databází
  • zpracování vizualizací a technicko prezentačních CD (s možností použití na internetové stránky)

 

Moderní zpracování

3D vizualizace Vašeho  interiéru je zpracovávána v profesiálním CAD softwaru.                       Prezentujeme Vám interiéry v maximálním realistickém provedení  s veškerou základní výkresovou dokumnetací, podle které je možno Váš interiér realizovat.

Spolupráce

Spolupracujeme s renomovanými firmami zabývající se výrobou kuchyní, schodišt, ložnic, barů, obývacích pokojů, dětských pokojů, umělecké kovařiny (interiérové doplňky, zábradlí, krby), zpracování nerezu. Zákazník má  možnost  vybrat si vlastní firmu na zpracování realizace.

Ceny

Jednotlivé ceny návrhů interiérů se odvíjejí od velikosti projektu a počtu místností. Zpracování návrhu kuchyně, dětského pokoje, obývacího pokoje, kanceláře od 2 990,-  Kč. Návrh obsahuje čtyři kusy pohledů ve 3D  ve formě vizualizace, technický výkres  s rozměry a dvě konzultace.

Naše společnost

Luděk JeklSpecializujeme se na vizualizace návrhů interiérů a exteriérů.

Garantujeme prvotřídní kvalitu našich služeb.

Ing. Luděk Jekl